O Mně


letecké fotografie Olomouc Litovel Uničov Šumperk letecké fotografie Olomouc Litovel Uničov Šumperk

O Mně

Dsc_9599wJmenuji se Bára a narodila jsem v Brně, kde jsem prožila hezkou řádku let. A Brno pro mně navždy zůstane srdeční záležitostí :)

Co si pamatuju tak jsem fotografii milovala odjakživa. A to nejen vytváření fotek, ale byla a stále jsem schopna zahrabat se i na několik hodin do prohlížení starých fotek a vzpomínek... Když se někam jelo s partou, vždycky jsem měla foťáček a otravně cvakala všechny kamarády. Nebyla jsem ten typ co fotí kytičky, hmyz a krajinky, mně bavili lidé a baví mě dodnes.


V den svých 20 narozenin jsem  potkala svého skvělého manžela, bez něj a bez jeho podpory bych dnes nebyla tam kde jsem teď a za to mu moc děkuji...Po svatbě jsme se několikrát stěhovali, až jsme konečně objevili ten Náš kousek půdy, kde už snad zůstaneme :)...Dva roky po svatbě se nám narodila holčička Nina a s ní přišla má první zrcadlovka. Ten zvuk spouště jsem si zamilovala a snažila se zachytit co nejvíc z toho našeho štěstíčka. Po dvou letech se Naše rodinka opět rozrostla nejen o další holčičku Nelu, ale i další zrcadlovku Nikon a této značce už jsem zůstala věrná a fotím s ní dodnes i když už jsem přešla na lepší modely...

Přes focení svých holčiček jsem se dostala k focení rodin kamarádek a pak jejich přátel a jejích známých, až se z milého koníčka stal velký kůň :). Sice je to časově náročné, ale jsem ráda, že mohu říct, že mě má práce opravdu baví a naplňuje...
Stále hodně lidí si myslí, že stiskem spouště je hotovo, ale to je v podstatě teprve začátek... Je to jako by jste si u řezníka vybrali krásné libové maso, ale než si na něm budete moci pochutnat je třeba si ho dobře připravit a ukuchtit :)

Takže pokud máte chuť na moje fotky stačí se ozvat :) 

Bára

Snažím se fotku zachytit nejen očima,
ale i srdcem...

Content10